«Газпром» має негайно скоротити постачання через OPAL

Російський «Газпром» повинен негайно наполовину скоротити постачання газу через газопровід OPAL, який контролюється спільним підприємством «Газпрому» та німецького Wintershall і є наземним продовженням «Північного потоку».

Про це заявив німецький регулятор Bundesnetzagentur, повідомляє «Європейська правда» з посиланням на Reuters.

Така вимога пов’язана із тим що суд Євросоюзу у вівторок скасував рішення ЄС від 28 жовтня 2016 року, що дозволило «Газпрому» постачати більше газу по газопроводу OPAL, який зв'язує його газопровід Nord Stream з Німеччиною.

Регулятор також наголосив, що у разі необхідності буде виконувати наглядові заходи для забезпечення цього.

 До слова, раніше повідомлялось, що голова австрійської нафтової компанії OMV Райнер Зеле в кулуарах Світового нафтового конгресу в Абу-Дубі розповів, що оператор «Північного потоку-2» компанія Nord Stream 2 AG взялася «проганяти» різні сценарії, які можуть трапитися при введенні санкцій.

Часткове або повне використання матеріалів дозволяється тільки за умови прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання на безпосередню адресу матеріалу на Сайті. Гіперпосилання/посилання має бути розміщене в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу . Розмір шрифту посилання не має бути менше шрифту тексту використовуваного матеріалу. Посилання обов’язкове незалежно від повного або часткового використання матеріалів.