Готовність України до газової війни з Росією: нові подробиці

Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук заявив, що Україна закупила понад 19 млрд кубометрів газу для готовності до переговорів з Росією. Про це заявив, пише Діалог.UA

Раніше в команді президента Володимира Зеленського зробили важливу заяву про зниження цін на газ вже з вересня для потреб населення.

Повідомляється також, що в України попереду дуже важкий переговорний процес з РФ щодо поставок газу в Європу через Україну. Гончарук пояснив, для того щоб посилити позиції країни під час переговорів і не стати заручником ситуації, держава додатково закупила газ на кілька місяців вперед. При цьому прем'єр запевнив, що до старту переговорів Україна приступає як ніколи впевненою.

Часткове або повне використання матеріалів дозволяється тільки за умови прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання на безпосередню адресу матеріалу на Сайті. Гіперпосилання/посилання має бути розміщене в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу . Розмір шрифту посилання не має бути менше шрифту тексту використовуваного матеріалу. Посилання обов’язкове незалежно від повного або часткового використання матеріалів.