Підготовка до 3-х сторонніх газових переговорів: Україна та ЄС узгоджують позиції

Напередодні нового раунду тристоронніх переговорів Україна-ЄС-РФ щодо майбутнього транспортування газу сьогодні у Брюсселі проводиться зустріч віце-президента Європейської комісії Мароша Шефчовича з міністром енергетики та екології України Олексієм Оржелем та головою НАК «Нафтогаз України» Андрієм Коболєвим. Про це пише Інтерфакс-Україна.

 

У складі української делегації на тристоронніх переговорах 19 вересня будуть міністр енергетики та екології та голова «Нафтогазу», повідомила прес-секретар НАК Олена Осмоловська.

 

Зазначається, що нині триває активна робота щодо вибору моделі анбандлінгу НАК «Нафтогаз України» (реструктуризації компанії) і підготовка до тристоронніх газових переговорів за участю Росії та ЄС.

 

«Саме цими днями ми опрацьовуємо питання того, яка модель (анбандлінгу – ред.) є найкращою, ми про це говорили з нашими американськими партнерами. Ми оберемо найкращу модель. Нам максимально швидко необхідно отримати сертифікацію. Необхідно виходити на переговори з російською стороною в повній бойовій готовності», – розповів раніше міністр енергетики та екології України

Часткове або повне використання матеріалів дозволяється тільки за умови прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання на безпосередню адресу матеріалу на Сайті. Гіперпосилання/посилання має бути розміщене в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу . Розмір шрифту посилання не має бути менше шрифту тексту використовуваного матеріалу. Посилання обов’язкове незалежно від повного або часткового використання матеріалів.