Спецрозслідування

Як знищили торгівельний флот України: коротка історія про тривалу шкоду від окупантів

Finwar.info розкаже, як гібридна російська агресія проти України підриває нашу економіку роками.

Докладніше

Як українці годують російського агресора: коротко про цікаві схеми

Продовжуємо пояснювати як тіньова економіка та схеми ухиляння податків погіршують економічну ситуацію в Україні та безпосередньо годують російських можновладців.

Докладніше

Тіньовий ринок землі: все, що потрібно знати про земельні махінації

Найближчим часом замість нормального ринку землі в Україні процвітатимуть різні схеми незаконного збагачення. У деталях вирішив розібратися Finwar.Info.

Докладніше

Залізничні махінації: до чого призводить недбале керування «Укрзалізницею»

Сьогодні ми розкажемо вам про те, хто відповідає за скрутне становище «Укрзалізниці» останніх років.

Докладніше

Залізнична корупція: хто заробляє на співпраці «Укрзалізниці» із росіянами

«Укрзалізниця» – це не лише старі жарти про поїздки у плацкартах і легендарні корупційні схеми. Це – ще і потенційний ризик опинитися під економічним тиском Росії. Як? Читайте у матеріалі finwar.info.

Докладніше

Білорусь і нафтопровід: що не так із російською нафтою та до чого тут санкції

Білорусь вимушено призупинила експорт бензину та дизеля в Україну через неякісну нафту з Російської Федерації і це – прямий наслідок антиросійських санкцій. Який, однак, може мати цілком позитивні наслідки для України. Чому – розберемо у матеріалі finwar.info.

Докладніше

Якою може бути непублічна співпраця з окупантами та чому це важливо

На прикладі справи «Концерну Галнафтогаз» finwar.info покажуть, якими ризиками може завершитись готовність співпрацювати із Росією на окупованих територіях за правилами окупантів.

Докладніше

"Центренерго. Вибуховий тендер"

Часткове або повне використання матеріалів дозволяється тільки за умови прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання на безпосередню адресу матеріалу на Сайті. Гіперпосилання/посилання має бути розміщене в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу . Розмір шрифту посилання не має бути менше шрифту тексту використовуваного матеріалу. Посилання обов’язкове незалежно від повного або часткового використання матеріалів.